Pokoje 2-osobowe DELUX

Pokoje po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Całkowicie nowe wyposażenie. Pokoje 2 osobowe, większość pokoi posiada balkony. Pokoje wyposażone są albo w duże łóżko małżeńskie albo w dwa łóżka pojedyncze. Na wyposażeniu znajduje się również stół, krzesła, szafę, szafki nocne, TV, radio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem. W oknach zamocowane są moskitiery. W każdym pokoju znajduje się sprzęt plażowy – leżak a w większości również parawan. W ośrodku jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Dodatkowo na każdym piętrze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia – lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne, sztućce i naczynia. Parking dla naszych gości jest bezpłatny.


Pokoje 2-osobowe

Pokoje 2 osobowe, większość pokoi posiada balkony. Pokoje wyposażone w duże łóżko małżeńskie, stół, krzesła, szafę, szafki nocne, TV, radio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem. W oknach zamocowane są moskitiery. W każdym pokoju znajduje się sprzęt plażowy – leżak, parawan. W ośrodku jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Dodatkowo na każdym piętrze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia – lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne, sztućce i naczynia. Parking dla naszych gości jest bezpłatny.


Pokoje 3-osobowe

Pokoje 3 osobowe z balkonem – posiadają duże łóżko małżeńskie, łóżko pojedyncze, stół, krzesła, szafę, szafki nocne, TV, radio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę prysznicem. W oknach zamocowane są moskitiery. W każdym pokoju znajduje się sprzęt plażowy – leżak, parawan. W ośrodku jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Dodatkowo na każdym piętrze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia – lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne, sztućce i naczynia. Parking dla naszych gości jest bezpłatny.


Pokoje 4-osobowe DELUX

Pokoje po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Całkowicie nowe wyposażenie. Pokoje 4 osobowe z balkonem – dostępne w dwóch konfiguracjach: duże łóżko małżeńskie i rozkładana wersalka lub dwa łóżka pojedyncze i rozkładana wersalka,dodatkowo stół, krzesła, szafę, szafki nocne, TV, radio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem. W oknach zamocowane są moskitiery. W każdym pokoju znajduje się sprzęt plażowy – leżak, parawan. W ośrodku jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Dodatkowo na każdym piętrze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia – lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne, sztućce i naczynia. Parking dla naszych gości jest bezpłatny.


Pokoje 4-osobowe

Pokoje 4 osobowe z balkonem – dostępne w dwóch konfiguracjach: duże łóżko małżeńskie i rozkładana wersalka, bądź duże łóżko małżeńskie i łóżko piętrowe, dodatkowo stół, krzesła, szafę, szafki nocne, TV, radio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem. W oknach zamocowane są moskitiery. W każdym pokoju znajduje się sprzęt plażowy – leżak, parawan. W ośrodku jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Dodatkowo na każdym piętrze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia – lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, czajniki elektryczne, sztućce i naczynia. Parking dla naszych gości jest bezpłatny.

Ważne informacje

Przed zarezerwowaniem pobytu w naszym obiekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku w Krynicy Morskiej.

Aby zapoznać się z regulaminem otwórz poniższy plik:

Noclegi w Krynicy Morskiej

Dane Kontaktowe

Pokoje NORD – Krynica Morska

Pokoje NORD – Krynica Morskaul. Wodna 6, 82-120 Krynica Morska

Pokoje NORD – Krynica Morska

+48 696 948 657

Pokoje NORD – Krynica Morska

+48 55 247 65 72

Pokoje NORD – Krynica Morska

pensjonatnord@wp.pl

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Pokoje-Nord.pl - Pokoje w Krynicy Morskiej - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing